Nauka pływania to złożony proces, który dobrze jest rozpocząć już w dzieciństwie. Aby był efektywny, ważne jest utrwalanie prawidłowych wzorców od samego początku. Nie martw się, jeżeli nie umiesz przekazać swojej wiedzy dziecku lub nie posiadasz wystarczających umiejętności, aby wspólnie z nim odwiedzać pływalnię. Alternatywą jest profesjonalna nauka pływania pod okiem doświadczonych instruktorów ze Szkółki Pływackiej DEPKA w Kołobrzegu lub organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży . Na zajęcia możesz zapisać nawet trzylatka!

Nauka pływania w Szkółce

Regularne zajęcia oraz treningi w przyjaznej atmosferze pozwolą Twojemu dziecku szybko przyswoić, a w późniejszym etapie doszlifować umiejętności pływackie. Pokonywanie kolejnych długości basenu stanie się prawdziwą przyjemnością, a każdy ruch rąk, przecinający wodę zbliżony do perfekcji. Nauka pływania w SP DEPKA odbywa się według precyzyjnie opracowanego harmonogramu zajęć i obejmuje oswojenie z wodą, pływanie elementarne, pływanie stylowe, doskonalenie pływania.

Kolonie i Obozy sportowe z nauką pływania dla dzieci

Twoje dziecko lubi pływać? Chcesz wysłać je na przyspieszony kurs połączony z odpoczynkiem? Wypoczynek z nauką pływania dla dzieci to nasza oferta dla mieszkańców Kołobrzegu, Koszalina i okolic, którzy chcą zadbać o udane wakacje dla swoich pociech. Organizujemy obozy dla dzieci w Polsce i zagranicą, zapraszając uczestników do atrakcyjnych turystycznie miejsc, organizując wycieczki fakultatywne, dbając o komfortowy transport, smaczne zaplecze gastronomiczne i zróżnicowane wydarzenia. W bieżącym roku planujemy obóz dla dzieci i młodzieży w Bułgarii – zapraszamy do zapisów.

Nauka pływania – dlaczego warto?

Nauka pływania pozwala nie tylko zdobywać nowe umiejętności techniczne. To także trening dla ducha.

Zajęcia na basenie:

 • uczą dyscypliny,
 • motywują do uprawiania sportu,
 • zachęcają dziecko do aktywności fizycznej i pokonywania własnych ograniczeń,
 • umożliwiają wartościowe spędzane czasu w towarzystwie rówieśników,
 • są bardzo wartościowe dla zdrowia – pływanie angażuje wszystkie mięśnie, poprawia ich strukturę, wzmacnia serce oraz kości, to rodzaj rehabilitacji dla kręgosłupa i najlepsze ćwiczenia oddechowe. Nauka pływania łagodzi stres oraz napięcie, które towarzyszy młodym pływakom w szkole oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Osoby trenujące w młodości mają większe szanse na osiągniecie sukcesu w przyszłości, być może również na polu zawodowym? Z naszych murów wyszło wielu pływaków, którzy postanowili zająć się tą dyscypliną na poważnie.

Nauka pływania to świetny sposób na organizację czasu po lekcjach i weekendową aktywność bez względu na pogodę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko mieszkańców Kołobrzegu, Ustronia Morskiego czy Koszalina, ale także z okolic.

 • Terminarz zajęć

  Sprawdź nasz kalendarz i dowiedz się
  kiedy nie ma zajęć oraz jakie dodatkowe
  atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników szkółki.

  czytaj dalej

 • Treningi

  Zapoznaj się, że szczegółowym rozkładem zajęć
  na poszczególnych basenach.

  CZYTAJ DALEJ

 • Obozy pływackie

  ORGANIZUJEMY OBOZY W FERIE
  I W WAKACJE

  Na nasze obozy mogą jechać osoby uczęszczające na szkółkę oraz spoza niej.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   

  Obozy zimoweObozy letnie

Powered by JS Network Solutions