Bułgaria: Obóz młodzieżowy 2018

Wyjazdy zagraniczne kształcą i poszerzają horyzonty. Dlatego warto skorzystać z oferty naszego biura podróży, organizującego obóz dla dzieci i młodzieży w Bułgarii. Ten skąpany w słońcu kraj bałkański każdego roku przyciąga rzesze turystów, którzy szukają idealnej pogody, atrakcyjnych cen oraz warunków idealnych do wypoczynku.

Nad Morzem Czarnym na podróżujących czekają nie tylko betonowe kurorty znane z broszur biur podróży. Poza ich murami, Bułgaria ma do oferowania znacznie więcej atrakcji oraz zabytków, które chcemy pokazać Twojemu dziecku.

Dlaczego Bułgaria?

Kierując się nie południowy-wschód Europy, zmierzamy w stronę złotych piasków, gorącego słońca, krystalicznej wody oraz ciekawych zabytków. Bułgaria to doskonały wybór na pełne wrażeń wakacje, które nie zrujnują domowego budżetu.

Obozy dla dzieci i młodzieży organizowane w tym kraju cieszą się ogromną popularnością także ze względu na:

 • bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych,
 • mnogość atrakcji dodatkowych – baseny, Delfinarium
 • liczne zabytki wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Zabytków (aspekt edukacyjny),
 • doskonale wyposażone zaplecze hotelowo- gastronomiczne ze specjałami kuchni bałkańskiej – świeżej i smacznej,

Obóz dla dzieci w Bułgarii – nasza oferta

W sierpniu 2018 roku zapraszamy na wypoczynek i obóz dla dzieci w Bułgarii, które zaplanowaliśmy z uwzględnieniem potrzeb nastoletnich turystów. Wakacyjny wyjazd do nadmorskiego kurortu jest doskonałą okazją do wypoczynku po miesiącach intensywnej nauki i okazją do regeneracji przed kolejnym rokiem wyzwań. Jeżeli zależy Ci, aby Twoja pociecha efektywnie wypoczywała w towarzystwie rówieśników, najlepszym wyborem będzie właśnie Bułgaria. Obóz młodzieżowy 2018 organizowane są w miejscowości Złote Piaski, która położona jest w odległości raptem 300 metrów od ciepłego morza. Złote Piaski to rejon znany wszystkim Europejczykom i uwielbiany przez każdego, który miał okazję choć raz wybrać się tutaj na wakacje. Dzięki temu, że Bułgaria pozostaje popularnym kierunkiem turystycznym wśród Polaków, Twoje dziecko na pewno nie będzie czuło się obco w murach wygodnego, trzygwiazdkowego kurortu Riva Park.

Obóz dla dzieci to nie tylko atrakcje w docelowym miejscu podróży. Korzystając z tego, że naszym środkiem komunikacji będzie komfortowy autokar zwiedzimy również inne kraje i skorzystamy z oferty serbskiego Aquaparku "Petroland" w Serbii. Przewidziane jest również zwiedzanie Budapesztu.

Obóz dla dzieci w Bułgarii zaplanowane są w terminie 13 - 24 sierpnia 2018 r., a koszt wyjazdu wynosi od 1810 zł/os. Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty wypoczynku, którą przygotowało nasze biuro podróży.

 • Terminarz zajęć

  Sprawdź nasz kalendarz i dowiedz się
  kiedy nie ma zajęć oraz jakie dodatkowe
  atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników szkółki.

  czytaj dalej

 • Treningi

  Zapoznaj się, że szczegółowym rozkładem zajęć
  na poszczególnych basenach.

  CZYTAJ DALEJ

 • Obozy pływackie

  ORGANIZUJEMY OBOZY W FERIE
  I W WAKACJE

  Na nasze obozy mogą jechać osoby uczęszczające na szkółkę oraz spoza niej.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   

  Obozy zimoweObozy letnie

Powered by JS Network Solutions